O nas - Eko-SukcesEko-Sukces

O nas

O nas - Eko Sukces Odnawialne Źródła Energii

O nas – Eko Sukces Odnawialne Źródła Energii

Eko Sukces jest prężnie działającą oraz stale rozwijającą się firmą instalatorską z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, działającą na terenie całego województwa lubelskiego.

Specjalizujemy się w zakresie wykorzystywania odnawialnych źródeł energii od 5 lat. Od zawsze interesowały nas nowoczesne urządzenia do wytwarzania energii i ciepła, które z postępem i rozwojem technologi są bezobsługowe a przede wszystkim ekonomiczne, co jest ważne dla użytkownika w dobie drogich źródeł energii. Na swoim koncie mamy szereg instalacji. Oferujemy dobór, montaż oraz serwis w zakresie: kolektory słoneczne, solary, pompy ciepła, panele fotowoltaiczne. Kolektory słoneczne (solary) gwarantują oszczędności na poziomie 70% kosztów ponoszonych na ogrzewanie wody użytkowej.

Współpracujemy z najlepszymi firmami oferującymi doskonałe urządzenia gwarantujące długą i bezawaryjną pracę dla wygody i bezpieczeństwa użytkownika. Posiadamy doświadczenie w zakresie montażu i serwisu instalacji solarnych, fotowoltaicznych, pomp ciepła, powietrznych pomp ciepła, gruntowych pomp ciepła, solarów, kotłów peletowych. W swojej ofercie posiadamy również pelet.
W odróżnieniu od innych firm nasze instalacje poparte są autoryzacją firm takich jak Hewelex, Nibe, Dimplex.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę. KONTAKT.

Platnosci